Mężczyzna wpadł na autobus, w stanie ciężkim trafił do szpitala

0
3681
fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Mężczyzna wpadł na autobus, w stanie ciężkim trafił do szpitala. Dziś, 18 grudnia przed godziną 15.00 na ulicy Hetmańskiej mężczyzna wbiegł na przejście dla pieszych i uderzył w jadący autobus.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Ratownicy Medyczni przetransportowali mężczyznę karetką do szpitala, jego stan określany jest jako ciężki.

„Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że około 40-letni mężczyzna wbiegł na przejście dla pieszych i uderzył w bok autobusu” – powiedział nam kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierowcę na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że był trzeźwy.

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, jeden pas na ulicy Hetmańskiej w kierunku 12 lutego jest zablokowany.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze