Choinki od elbląskich leśników! Drzewka z Nadleśnictwa, które przeznaczone są na sprzedaż, pochodzą ze specjalnie w tym celu sadzonych plantacji świerkowych i jodłowych, zakładanych na gruntach, które nie są przeznaczone do zalesienia np. pod liniami energetycznymi.

W bieżącym roku choinki będzie można nabyć:

– od 11 grudnia przy większości leśniczówek w godzinach od 7:30 do 15:30 ( numery telefonów do leśniczówek można znaleźć w zakładce kontakty) w dni robocze.

– w bieżącym roku wyjątkowo ze względu na prowadzone remonty w biurze nadleśnictwa (Pałac Augusta Abegga) i leśnictwie Dębica (lesniczówka w bażantarni za Górą Chrobrego) w tych lokalizacjach sprzedaży choinek nie prowadzimy. Serdecznie przepraszamy.

„Dysponujemy choinkami świerkowymi i jodłowymi. Sprzedaż prowadzimy do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje na temat sprzedaży choinek udzielają leśniczowie” – informują leśnicy.

Warto podkreślić, że wycinanie drzewek nie odbywa się ze szkodą dla lasu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze