Autokary PolskiegoBusa znikają z Elbląga!

0
2427
Ilustracja do tekstu

Autokary PolskiegoBusa znikają z Elbląga! Z Elbląga i z całej Polski, markę PolskiBus zastąpi niemiecki przewoźnik FlixBus.

„- Wszystkie bilety sprzedane przez PolskiBus mają ważność, wszystkie połączenia zostają, nikt niczego nie zamyka. Wszystko będzie działać nie tylko do świąt Bożego Narodzenia, ale nawet Wielkanocnych. To nie przejęcie, a współpraca.To, co się zmienia, to marka. Dla pasażera zmieni się z kolor z czerwonego na zielony. Autokary najpóźniej do połowy 2018 będą już jeździć barwach FlixBusa” – poinformował Michał Leman, dyrektor zarządzający Flixbus.

„Przedstawiciele FlixBusa zapewniają, że nie po to wchodzą we współpracę, by wprowadzać cięcia. W planach mają rozwój. – Chcemy mieć co najmniej kilkunastu partnerów w Polsce. Przed majówką powinna być nowa siatka połączeń. Jaka? Będziemy rozwijać siatkę połączeń krajowych” – dodaje Michał Leman, dyrektor zarządzający Flixbus.

Zmiany dotkną wnętrz autokarów. Mają zostać „odchudzone”. Zniknie 6 foteli, żeby pasażerowie mieli więcej miejsca na nogi. Do dyspozycji podróżnych będzie internet i gniazdko przy każdym fotelu. Internet ma być dostępny również po przekroczeniu granicy.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Reklamy

Komentarze