Trudne warunki na drogach. Zła widoczność w Elblągu, jedna z gorszych w Polsce! Kierowców czeka bardzo ciężki dzień na drogach. Jazdę utrudniać będzie sypiący śnieg i ograniczająca widzialność mgła.

Dziś, 16 grudnia w całym kraju warunki do podróżowania samochodem są niekorzystne. Na wschodzie i południowym wschodzie wystąpią opady śniegu, które osiągną nawet do 8 centymetrów. W pozostałych regionach przelotnie popada śnieg, w wysokości do 1 cm. Uwaga, widzialność z powodu opadów będzie ograniczona, a drogi – śliskie.

W wielu miejscach wystąpiła także mgła, ograniczająca widzialność:

– Elbląg do 100 metrów,

– Leszno do 200 metrów,

– Płock i Suwałki do 300 metrów,

– Mława do 700 metrów.

„Policjanci apelują o ostrożność na drogach. Obecna aura nie sprzyja bezpieczeństwu. Szybko zapada zmrok, szczególnie rano i wieczorem nawierzchnie dróg mogą być pokryte warstwą cienkiego lodu” – mówi w rozmowie z nami Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze