Lexusem wjechali do rowu na Lotniczej. „Kierowca miał uciec” Dziś, 16 grudnia kilka minut po północy policja otrzymała zgłoszenie, że na ulicy Lotniczej samochód wjechał do rowu.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu dostał dodatkową informację, że podróżujący samochodem są najprawdopodobniej w stanie nietrzeźwości i będą próbowali uciekać.

Na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Koło samochodu stało dwóch mężczyzn, którzy faktycznie byli w stanie nietrzeźwości, jednak jak mówili funkcjonariuszom policji nie prowadzili pojazdu, a kierowca się przestraszył i uciekł.

„Będziemy oczywiście szukać kierowcy, który miał prowadzić ten pojazd, niewykluczone jednak jest to, że kierującym jest jeden z panów, których zastaliśmy na miejscu zdarzenia” – powiedział nam na miejscu pracujący st. sierżant Bartłomiej Wróbel z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, który pracował na miejscu wypadku.

Jak powiadomił nas dziś kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze