Wypadek w okolicach Młynar. Pasażer wyleciał z samochodu! Dziś, 14 grudnia kilka minut po godzinie 11.00 na drodze powiatowej w okolicach miejscowości Młynary (tuż za miejscowością Podgórze) doszło do wypadku drogowego. 3 osoby trafiły do szpitala.

Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna (z Elbląga oraz OSP Młynary) oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli pojazdy oraz udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący samochodem VW polo zjechał na pobocze, wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym naprzeciwko samochodem marki Audi.

W wyniku zderzenia do szpitala trafiły 3 osoby. Kierująca Audi, oraz dwóch pasażerów z VW. W najgorszym stanie jest pasażer, który w wyniku zderzenia wyleciał z samochodu – nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Jak powiedział nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu kierująca Audi jest w 3 miesiącu ciąży.

Policjanci zbadali kierujących na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi.

„Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, droga w kierunku Młynar jest zablokowana w obu kierunkach, policja wyznaczyła już objazdy w miejscowości Błudowo, Zaścianki oraz na S22 „- dodaje w rozmowie z nami Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu apelują o rozwagę i ostrożność – na drogach jest ślisko.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze