Potrącona kobieta na Odrodzenia zmarła. Kierowca stracił prawo jazdy! Przykrą informację o śmierci potrąconej dziś kobiety przekazał nam członek rodziny.

Do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś, 14 grudnia po godzinie 17.00 na ulicy Odrodzenia, na wysokości poczty doszło do potrącenia 76-letniej kobiety.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 31-letni kierujący samochodem osobowym jadąc ulicą Odrodzenia w kierunku Ogólnej potrącił na przejściu dla pieszych 76-letnią kobietę, która była już na końcowym etapie przejścia dla pieszych. Policja zabrała kierowcy prawo jazdy.

Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowaną kobietę do szpitala. W chwili zabierania kobiety do szpitala jej stan określany był jako ciężki, a wręcz krytyczny. Przykrą informację o śmierci potrąconej dziś kobiety przekazał nam członek rodziny.

Jak powiedział nam funkcjonariusz policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu nie ma śladów hamowania pojazdu.

Kierowca po potrąceniu kobiety zjechał na prawe pobocze i wjechał w barierki ochronne.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze