Potrącenie kobiety na Odrodzenia. Kobieta w stanie krytycznym! Dziś, 14 grudnia po godzinie 17.00 na ulicy Odrodzenia, na wysokości poczty doszło do potrącenia 76-letniej kobiety.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezieczyli miejsce wypadku oraz samochód.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym jadąc ulicą Odrodzenia w kierunku Ogólnej potrącił na przejściu dla pieszych 76-letnią kobietę, która była już na końcowym etapie przejścia dla pieszych.

Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowaną kobietę do szpitala. Jak udało nam się ustalić stan 76-letniej kobiety jest bardzo ciężki.

Jak powiedział nam funkcjonariusz policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu nie ma śladów hamowania pojazdu.

Kierowca po potrąceniu kobiety zjechał na prawe pobocze i wjechał w barierki ochronne.

Policjanci z wrd Komendy Miejskiej Policji w Elblągu na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, ruch odbywa się wahadłowo.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze