Policjanci uratowali mężczyznę. Znakomita reakcja taksówkarza! Dziś, 13 grudnia przed godziną 15.00 policjanci uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo.

Przed godziną 15.00 policja otrzymała zgłoszenie od taksówkarza, że jego klient najprawdopodobniej chce popełnić samobójstwo. Mężczyzna miał taksówkarzowi powiedzieć, że ma już dość życia i że skończy ze sobą…

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu natychmiast wysłał dwa patrole policji na trasę Unii Europejskiej koło Lidla, bo tam właśnie mężczyzna wyszedł z taksówki.

Jak powiedział nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu funkcjonariusze policji znaleźli mężczyznę i zaopiekowali się nim. Podczas negocjacji przekonano mężczyznę, że nie warto poświęcać swojego życia.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze