Zaskakujące i miłe zakończenie sprawy ze śrubą w owsiance w elbląskiej Biedronce. Na początku grudnia nasza Czytelniczka wysłała nam zdjęcie zakupionej w Biedronce owsianki z dodatkiem… śruby.

„Wcześniej znałam problem tylko ze słyszenia, dziś sama się znalazłam w takiej sytuacji. Przy śniadaniu w ustach wraz z łyżka owsianki z biedronki producent dorzucił mi w gratisie śrubę,całkiem sporą. Pytanie czy wypadek przy pracy czy cała wadliwa seria produktów? Zniechęcona nie polecam innym….” – napisała do nas Czytelniczka.

Po naszej publikacji Biedronka napisała, że faktycznie takie zgłoszenie wpłynęło:

„Jakość naszych produktów jest dla nas absolutnym priorytetem. Dlatego pilnie zweryfikowaliśmy sytuację opisaną w Pana publikacji. Z naszych ustaleń wynika, iż wczoraj, czyli w dniu 30 listopada Biuro Obsługi Klienta odnotowało takie zgłoszenie i przekazało je do szczegółowego sprawdzenia dostawcy. Po przeprowadzeniu szeregu kontroli obejmujących próbki przechowalnicze wyrobu gotowego, dokumentacji produkcyjnej, dokumentacji „X Ray”, dokumentacji sensorycznej dostawca nie stwierdził obecności ciał obcych, ani żadnych niezgodności. W celu dalszej analizy klient został poproszony o przekazanie znalezionego elementu.

BOK pozostaje w kontakcie z klientką, której przekazał powyższą informację zwrotną. Zapewniamy, iż jest to właściwy organ do rozpatrzenia tego typu kwestii dla klientów” – napisało do nas Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Dziś, 12 grudnia nasza Czytelniczka poinformowała nas, że sprawa ma swój miły finał:

„Dziękuję za publikację mojej wiadomości dotyczącej znalezienia śruby w owsiance zakupionej w sieci Biedronka. Jako że o dobrych rzeczach trzeba mówić, aby inni brali przykład chciałabym przekazać czytelnikom Express Elblag, że historia zakończyła się w bardzo miły sposób. Firma Bruggen Polska, bo o niej tutaj mowa,która wyprodukowała owsiankę przystała na mój pomysł i aby zatrzeć niesmak tej niemilej „przygody” hojnie obdarowała swoimi produktami najbardziej potrzebujących. Paczki z żywnością trafiły do
szczecińskiego oddziału Caritas dzięki czemu trafia na stoły najbardziej potrzebujących. Miły gest w piękny przedświąteczny czas. Dziękuję Bruggen Polska i Express Elblag w nagłośnieniu sprawy.” – napisała dziś do nas Czytelniczka.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze