Zamknięty z powodu otwarcia. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu poinformował, że ze względu na warunki atmosferyczne tor wrotkarsko-łyżwiarski jest nieczynny aż do odwołania.

Miał być nowoczesny, komfortowy i spełniający wszystkie wymogi. Jak się jednak okazuje nie do końca wszystko jest zrobione dobrze.

Już podczas budowy nieoficjalnie się mówiło, że jest tam jakiś problem, ponieważ po opadach deszczu tor wrotkarsko-łyżwiarski zamieniał się w otwarty basen. Ten bubel podobno udało się zlikwidować.

Miało być dobrze, jednak do końca nie jest: „Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu informuje, że ze względu na warunki atmosferyczne tor wrotkarsko-łyżwiarski jest NIECZYNNY aż do odwołania. O ponownym otwarciu toru do użytku niezwłocznie poinformujemy opinię publiczną. Przepraszamy za utrudnienia „- poinformował Krzysztof Fedak Instruktor – Koordynator Działu Organizacji Imprez MOSiR

Realizacja inwestycji kosztowała 5 845 326,81 mln, z czego 1.500.000,00 zł pochodzi z pozyskanego przez Prezydenta dofinansowania ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze