Szukamy mężczyzny, który kradnie przednie atrapy! Zobacz film. Środek nocy, osiedle. Mężczyzna podchodzi do samochodu volvo i kilkoma mocnymi szarpnięciami odczepia przednią atrapę auta.

Dokłada ją do drugiej zdjętej wcześniej z innego samochodu i odchodzi. Najprawdopodobniej nie wiedział, że na tym osiedlu zamontowany jest monitoring. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży.
Sytuacja miała miejsce 24 listopada chwilę po godzinie 1.00 w nocy na parkingu przy ul. Płk. Dąbka – Pionierska. Tam, nieznany jak na razie mężczyzna podszedł do zaparkowanego volvo i oderwał od niego przednią atrapę. Mężczyzna miał w ręce inną, taką właśnie część skradzioną najprawdopodobniej z innego samochodu. Policjanci odnotowali bowiem dwie podobne sytuacje w obrębie wspomnianych ulic.

Jeżeli ktoś rozpoznaje pokazanego na filmie mężczyznę prosimy o kontakt pod nr tel. 997 można także przekazać informację mailowo: policja@elblag.ol.policja.gov.pl

Wideo

Daj nam znać !

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze