Los zwierząt z elbląskiego schroniska ważny tylko dla 7 radnych. Dziś, 11 grudnia w schronisku Otoz Animals po raz pierwszy odbyła się schroniskowa wigilia. Jednak wiemy już teraz, że przedświąteczne spotkanie będzie odbywało się również w kolejnych latach.

Na przedświąteczne spotkanie w schronisku otrzymali zaproszenie wszyscy przedstawiciele Rady Miasta oraz Prezydent. Zaledwie dla 7 z 25 radnych los zwierząt z elbląskiego schroniska nie jest obojętny. Zaproszenia przyjęli: Maria Kosecka, Wojciech Rudnicki, Jan Redzimski, Halina Sałata, Janusz Hajdukowski, Jolanta Janowska, oraz Piotr Derlukiewicz.

Co jeszcze bardziej niezrozumiałe nie było Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, być może pełnił w tym czasie inne ważne obowiązki, jednak pamiętajmy że ma powołanych dwóch zastępców (Janusz Nowak, Jacek Boruszka), żaden z nich się nie pojawił, być może nawet nie został wyznaczony!

Organizatorzy schroniskowej wigilii dla gości przygotowali ciepły oraz słodki poczęstunek, podczas spotkania pracownicy schroniska zapoznali radnych i mieszkańców Elbląga z codziennym życiem schroniska oraz jego potrzebami.

Goście nie zapomnieli o tym kto na tym spotkaniu jest najważniejszy i przywieźli świąteczne paczki dla psów i kotów elbląskiego schroniska, wśród prezentów dominowała karma, ale nie brakowało również zabawek dla czworonogów.

To było pierwsze tego typu spotkanie w schronisku Otoz Animal, jak jednak udało nam się ustalić schroniskowa wigilia na stałe zostanie wpisana w kalendarzowy grafik.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze