Jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego. W piątkowe południe w Bibliotece Elbląskiej odbył się Jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Podczas uroczystości Prezydent Witold Wróblewski wręczył 21 parom medale za długoletnie pożycie, przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

– „50 lat temu podjęli Państwo jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu wstępując w związek małżeński. Małżeństwo to wielka odpowiedzialność dla obojga partnerów, jak również wspaniałe zadanie, które należy pielęgnować i rozwijać. Podjęli się Państwo tego zadania, będąc przykładem, jak należy razem iść przez życie. Cieszę się, że miejscem Waszego wspólnego życia jest Elbląg „- mówił Prezydent Witold Wróblewski

„Tak jak rozwijało się Wasze Małżeństwo, tak Elbląg rozwijał się wraz z Wami i dzięki Wam. Macie Państwo udział w tym jak Miasto wygląda dzisiaj. Tu wychowywaliście Wasze dzieci, z czasem pojawiły się wśród Was wnuki i prawnuki. Dzięki temu możecie przyglądać się jak dorasta kolejne pokolenie elblążan. Dlatego mam nadzieję, że nasze Miasto zawsze kojarzyć się Wam będzie z pięknymi chwilami spędzonymi wspólnie. Z okazji Złotych Godów życzę Państwu, abyście nadal na swojej drodze spotykali życzliwych ludzi, a trudy dnia codziennego udawało się Wam skutecznie przezwyciężać z nadzieją, że umacniają one Wasz związek. Życzę Państwu także kolejnych wspaniałych rocznic, szmaragdowych i diamentowych godów” – dodał Prezydent Witold Wróblewski.

Podczas uroczystości Prezydent Witold Wróblewski wręczył 21 parom medale za długoletnie pożycie, przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Jubilaci otrzymali również listy okolicznościowe i upominki od włodarza naszego miasta.

Uroczystość uświetnił koncert elbląskiej grupy muzycznej Alta Trynita.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze