Mikołaje na motocyklach przywieźli uśmiech dzieciom z domu dziecka. Zobacz film! Dziś, 10 grudnia o godzinie 12.00 motocykliści w strojach Mikołaja przejechali ulicami miasta, a następnie udali się do Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Elblągu.

Przejazd motocyklów ochraniała policja, Moto Mikołaje można było dziś zauważyć między innymi na ulicy: Hetmańskiej, Płk Dąbka, Ogólnej, Fromborskiej i Królewieckiej.

Moto Mikołaje wystartowali ze Starego Miasta, stamtąd udali się do Domu Dziecka przy ulicy Chrobrego. Do mikołajów dołączyli strażacy z PSP w Elblągu.

Na terenie Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej odbywały się przejażdżki motocyklami, quadami oraz samochodami terenowymi.

Atrakcji nie zabrakło również w samym Domu Dziecka, tam na świetlicy odbył się pokaz iluzji i magii oraz pokaz Pierwszej Pomocy.

Motocykliści z Elbląga słyną już z tego, że chętnie pomagają. Są szczególnie pomocni dla tych, którzy pomocy oczekują, a do dzieci zawsze na jednośladach wiozą oprócz prezentów, swoje serca.

Wszystko po to aby mieszkańcom z elbląskiego Domu Dziecka przy ul. Chrobrego 4, przed Bożym Narodzeniem zawieźć trochę radości i oderwania od codziennej rzeczywistości.

Motocykliści przygotowali również drobne, słodkie upominki dla podopiecznych Domu Dziecka w Elblągu. Organizatorem wydarzenia była Grupa Elbląg, my Express Elblag objęliśmy imprezę patronatem.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze