Mikołaje na motocyklach już jutro w Elblągu! Moto Mikołaje, Moto Mikołajki, Mikołaje na motocyklach… tak o nich mówią, czyli o motocyklistach przebranych za Mikołajów. Co roku, w całej Polsce, na początku grudnia na drogi wyjeżdżają motocykliści w czerwonych strojach Mikołajów, by wieźć uśmiech tym najmłodszym.

Akcja o zabarwieniu charytatywnym, skierowana głównie do dzieci z Domów Dziecka czy obłożnie chorych, przebywających na szpitalnych oddziałach.

W Elblągu inicjatywa pn. „MotoMikołaje – Motocykliści Dzieciom z Domu Dziecka” odbędzie się po raz 10. W najbliższą niedzielę, 10 grudnia. o godz. 12:00, motocykliści w strojach Mikołaja przejadą ulicami miasta, by następnie udać się do Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Elblągu.

Dla podopiecznych ośrodka została przygotowana moc atrakcji, w programie m.in. malowanie buziek oraz włosów dzieciom, pokaz iluzji i magii, występ rapera, pokaz Pierwszej Pomocy, zajęcia na strzelnicy, prezentacja wozów strażackich z PSP w Elblągu, przejażdżki motocyklami, quadami oraz samochodami terenowymi.

Organizatorzy zapraszają wszystkich elblążan na okrągłe 10 Moto Mikołaje, o godz. 12:00, na parking pod Tortugę, mieszczący się przy ul. Wodnej, skąd wyruszy parada w asyście elbląskiej policji. Motocykliści przygotowali również drobne, słodkie upominki dla najmłodszych, którzy pojawią się na miejscu startu.

Akcję objęliśmy swoim patronatem!

Plakat

plakat

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze