Zmarła Danuta Stryj. Z głębokim żalem dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, absolwenci i uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego przyjęli wiadomość o śmierci Profesor Danuty Stryj. Pani Profesor była nauczycielem historii i wiedzy o społeczeństwie w I Liceum od 1977 roku, w latach 1984-2003 pełniła funkcję wicedyrektora.

Pani Danuta Stryj zmarła 6 grudnia 2017 roku, w wieku 66 lat. Pani Profesor była wymagającą, ale życzliwą i rozumiejącą problemy młodzieży nauczycielką. Jej uczniowie odnosili liczne sukcesy w olimpiadach i konkursach. Zarówno wychowankowie, jak i współpracownicy cenili u Pani Dyrektor: profesjonalizm, zaangażowanie i zrozumienie dla ludzkich słabości i błędów.

Żegnamy wspaniałego, wrażliwego człowieka, który poświęcił swoje zawodowe życie pracy z młodzieżą. Pani Danuta pozostanie w naszej pamięci jako osoba serdeczna, wspaniałomyślna, która z pasją dzieliła się swoją wiedzą, przekonując młodych ludzi, że warto się uczyć, poszerzać swoje horyzonty, nie bać się być ambitnym. Po odejściu na emeryturę pozostała zaangażowana w sprawy związane z życiem szkoły.

W zmarłej straciliśmy przyjaciela naszej placówki.

Łączymy się w głębokim smutku z Rodziną i Najbliższymi Pani Danuty Stryj.

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w Kościele p.w. Św. Brata Alberta (ul. Brata Alberta Warszawa Wesoła-Zielona) 9 grudnia 2017 roku o godzinie 11.30, po czym nastąpi wyprowadzenie Zmarłej do grobu rodzinnego na cmentarz w Rembertowie.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze