Taksówkarz był taki pijany, że nie widział jadącej za nim policji! Dziś, 8 grudnia kilka minut po godzinie 21.00 policja w Elblągu zatrzymała nietrzeźwego… taksówkarza.

Do zatrzymania doszło na Placu Konstytucji, tam patrol policji jadący na interwencję zauważył jak jadąca przed nimi taksówka jechała zygzakiem.

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Policjanci przebadali kierującego na zawartość alkoholu w organizmie, badanie wykazało, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Taksówkarz wydmuchał prawie 2,7 promila!

Teraz mężczyzna odpowie za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali mu też prawo jazdy. Za kierowanie autem po pijanemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami na czas ustalony przez sąd.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze