fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Naćpany i pijany wjechał w przystanek na Browarnej! Zdarzenie miało miejsce dziś, 8 grudnia po godzinie 1.00. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego oraz policjanci kryminalni.

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 1.00 w nocy. Policjanci zostali wezwani do samochodu, który miał zatrzymać się na ulicznej latarni przy ul. Browarnej. Gdy przyjechali na miejsce okazało się, że auto faktycznie uderzyło w słup, ale nikogo wewnątrz nie ma.

Kilkanaście metrów dalej funkcjonariusze zauważyli 24-letniego mężczyznę. Ten, na widok radiowozu zaczął pospiesznie się oddalać. Nie uciekł jednak. Gdy policjanci kontrolowali go, okazało się, że ma on przy sobie umowę kupna sprzedaży na opla vectrę wbitego nieopodal w latarnię.

24-latek przyznał także, że to on kierował tym autem i faktycznie nieco stracił panowanie nad oplem. Nie wie jednak dlaczego tak się stało. Mężczyzna powiedział też, że przed jazdą wypalił jednego „skręta” a wcześniej pił alkohol. Przyznał też, że nie ma prawa jazdy.

24-latek został przewieziony do szpitala na badanie. Wykazało ono obecność marihuany w organizmie oraz 1,10 promila alkoholu. Mężczyźnie może teraz grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom.Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu/Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze