Już jutro w Elblągu akcja „Zwierzętom w Potrzebie”. Jutro, 9 listopada w hali sportowej przy Gimnazjum nr 9, o godzinie 16:00 wystartuje trzecia edycja tanecznego maratonu „Zwierzętom w Potrzebie”.

Akcja ta organizowana jest od trzech lat w Elblągu rzecz elbląskiego schroniska, głównym celem inicjatywy jest pomoc w przygotowaniach do zimy.

W tym roku dla uczestników przygotowane zostały 2 programy taneczno – fitnessowe Salsation® oraz Zumba, które zostaną poprowadzone przez prezenterów z Elbląga, Pasłęka oraz Starogardu Gdańskiego.

Swoją obecnością na evencie odznaczą się również dziewczynki z grupy pasłęckiej Energy Cheerleaders i Energy Cheerleaders Mini, które zaprezentują się na maratonie.

Podczas imprezy nie tylko zbierane będą datki, w postaci tzw. „Cegiełek Wstępu” na maraton, ale także zostanie przeprowadzona zbiórka starych koców, kołder pościeli, czy karmy.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz klikając tutaj.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze