Obrazek stanowi jedynie ilustrację do tekstu/nie jest to zatrzymany Golf

Akcja z Golfem w Elblągu. Sceny jak z filmu! O zdarzeniu poinformował nas Czytelnik. Policja w Elblągu potwierdziła, że zdarzenie opisywane przez naszego Czytelnika faktycznie miało miejsce.

W niedzielę otrzymaliśmy od Czytelnika informację o policyjnym pościgu za samochodem marki VW Golf : „Sceny jak z filmu. 3 wozy policyjne i ten Golf. Próba zatrzymania kierowcy na 12-lutego, jeden z policjantów wyskoczył z radiowozu lecz kierowca Golfa był sprytniejszy, omijając samochody uciekł w kierunku Królewieckiej w stronę szkoły Gastronomicznej. Zdarzenie miało miejsce o godzinie 11.00” – napisał do nas Czytelnik.

Informację o zaistniałym pościgu udało nam się potwierdzić na Komendzie,  jednak policja nie udziela na tą chwilę szczegółowych okoliczności zdarzenia ponieważ prowadzone jest w tej sprawie śledztwo.

Jak udało nam się ustalić policja zatrzymała do tej sprawy dwóch mężczyzn. Jeden z nich to kierowca Golfa – prowadził pojazd  pod wpływem marihuany oraz nie posiadał uprawnień do kierowania autem.

Drugą osobą zatrzymaną do tej sprawy jest 21-latek, który w momencie kiedy kierowca Golfa siedział w radiowozie, wsiadł do zatrzymanego Golfa i… odjechał.

Policja ruszyła za nim w pościg, do jego zatrzymania doszło w mieszkaniu. Najprawdopodobniej obaj mężczyźni usłyszą zarzuty.

Do tematu będziemy wracać!

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze