fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Memoriał 17-letniej Karoliny i akcja budzimy Sarę! W sobotę, 16 grudnia w Gronowie Elbląskim odbędzie się Turniej charytatywny piłki siatkowej.

Turniej rozegrany zostanie w sobotę, 16 grudnia o godzinie 10.00 w hali sportowej Gimnazjum im Powstańców Listopadowych w Gronowie Elbląskim.

Wpisowa cegiełka przeznaczona na budzenie Sary, od drużyny – 100 złotych. Maksymalnie zbieramy 9 zespołów w których podczas meczu musi znajdować się co najmniej jedna kobieta w zespole.

Na hali będzie możliwość zakupienia za symboliczną kwotę ciasta jak i gorącego napoju.Nie liczą się umiejętności lecz dobra zabawa jak i chęć pomocy drugiej osobie!

Czekamy na Was u wasze zgłoszenia! Numer telefonu pod którym można zgłaszać zespoły – 690 028 510

Przypomnijmy, 14 października na drodze krajowej numer 22 doszło zderzenia pojazdu osobowego z drzewem. W wyniku wyprzedzania samochodu osobowego 45-letni kierujący pojazdem marki VW Passat stracił panowanie nad samochodem. Celem ratowania się żeby nie wpaść na barierę energochłonną odbił gwałtownie w prawo, pojazdem zarzuciło w wyniku czego uderzył bokiem w drzewo.

17-letnia pasażerka zginęła na miejscu, dwie osoby, czyli 45-letni kierujący oraz 25-letnia pasażerka trafiły do szpitala.

Jak później się okazało samochodem podróżowała rodzina – ojciec z dwiema córkami.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze