Ciężarówka Coca-Coli przyjechała do Elbląga! Zobacz zdjęcia i film. Dziś, 7 grudnia o godzinie 15.00 do Elbląga przyjechała świąteczna ciężarówka Coca-Coli.

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli dostępna jest dziś w godzinach 15:00 – 20:00 na ul. Mostowej na Placu przy Katedrze!

Atrakcje:

– Personalizacja puszek Coca-Cola
– Baśniowy Pokój ze Świętym Mikołajem
– Wirtualna przejażdżka saniami Św. Mikołaja
– Gifbudka
– Fabryka upominków i ozdób świątecznych
– Konkursy, gry i zabawy

W tym roku zdecydowanie skromniej

W tym roku do Elbląga przyjechała jedna a nie dwie ciężarówka Coca-Coli to pierwsza różnica, która rzuca się w oczy. W ubiegłym roku również był objazd po mieście, świąteczna ciężarówka Coca-Coli przejechała ulicami: Wodna, Wałowa, Stoczniowa, Robotnicza, Rycerska, aleja Tysiąclecia, aleja Grunwaldzka, Grottgera, Łęczycka, gen. Bema, Grobla św. Jerzego, gen. Grota-Roweckiego, aleja Armii Krajowej, Robotnicza, Browarna, Mazurska, Aleja Odrodzenia, Płk. Dąbka, aleja Piłsudskiego, Królewiecka, Fromborska, Ogólna, Płk. Dąbka, 12 Lutego, Hetmańska, aleja Tysiąclecia, Rycerska, Wigilijna, Wodna.

W tym roku taki objazd nie jest planowany, wynika to z polityki prowadzonej przez Coca-Colę. „Skupiamy się głównie na miastach, w których nas jeszcze nie było, to właśnie w tych miejscach pojawiają się dwie świąteczne ciężarówki wraz z gwiazdą wieczoru. W związku z tym, że w Elblągu byliśmy rok temu, atrakcje są ograniczone” – powiedziała nam przedstawicielka firmy.

Zdjęcia

Tak było rok temu

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze