fot. Łukasz Nosarzewski Express Elblag

Mikołaj odwiedził Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu! Dziś, 6 grudnia po godzinie 13.00 w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu pojawił się Mikołaj wraz ze swoim asystentem.

„W tym dniu zawsze pamiętamy o naszych małych pacjentach, chcąc „osłodzić” im pobyt w szpitalu i cierpienie związane z chorobą” – powiedziała Anna Kowalska, Rzecznik Prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Po godzinie 13.00 w świetlicy Oddziału Pediatrycznego wystąpił dla dzieci brzuchomówca, iluzjonista, klaun, żongler i mim w jednej osobie, czyli Paweł – uczestnik telewizyjnego show Mam Talent. Paweł przyjechał do dzieci oczywiście, w towarzystwie Świętego Mikołaja.

Po występach Mikołaj w towarzystwie Pawła odwiedzał oddziały, w którym znajdowały się dzieci i obdarowywał je prezentami.

Wszystkim dzieciom przebywającym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze