Ilustracja do tekstu

Dziś elbląska policja zainaugurowała nową akcję! Wydział Ruchu Drogowego KMP w Elblągu kolejny raz przeprowadził działania profilaktyczne wpisujące się w akcję informacyjno-edukacyjną „Świeć Przykładem”. Celem przedsięwzięcia jest promocja akcji „Dzień odblasków” zainicjowanej przez Policję.

Policjant zespołu profilaktyki społecznej i organizacji służby elbląskiej drogówki spotkał się z dziećmi Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Oddziału Przedszkolnego w Suchaczu oraz Przedszkola w Łęczu.

Tam również rozdano kamizelki odblaskowe i przygotowane specjalnie na tę okazję zakładki do książek zachęcające do korzystania z elementów odblaskowych. Celem przedsięwzięcia jest promocja akcji „Dzień Odblasków” zainicjowanej przez Policję.

Celem tego działania jest zachęcanie, jak największej liczby pieszych, do korzystania z elementów odblaskowych, nie tylko po zapadnięciu zmroku poza obszarem zabudowanym, ale również w obszarze zabudowanym na nieoświetlonych lub słabo oświetlonych odcinkach dróg.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Komentarze