Choinka rozbłysła na Starym Mieście w Elblągu. Zobacz film! Dziś, 6 grudnia o godzinie 17.00 Choinka stojąca przy Katedrze św Mikołaja rozświetliła Stare Miasto!

„Bardzo cieszę się, że tak dużo elblążan jest dziś z nami, ta choinka jest symbolem tego, że wchodzimy w okres przedświąteczny” – mówił Witold Wróblewski, Prezydent Elbląga.

Zanim jednak nastąpiło rozświetlenie choinki wystąpiły dzieci z przedszkola katolickiego im. Bł. Franciszki Siedliskiej.

To nie koniec przedświątecznych atrakcji przed nami chociażby przyjazd ciężarówki Coca-Cola oraz świątecznie spotkania elblążan.

Coca-Cola Truck

Dzień później, 7 grudnia do Elbląga już po raz drugi zawita ciężarówka Coca – Coli. Tego dnia od godz. 15.00 do 20.00 na elblążan czekać będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek, wśród nich gifbudka, konkursy, gry i zabawy, wykonywanie puszki Coca-Coli z własnym podpisem, fabryka upominków i ozdób świątecznych, wirtualna przejażdżka saniami Św. Mikołaja oraz Baśniowy Pokój ze Świętym Mikołajem.

Świąteczne spotkania elblążan

16-17 grudnia po raz kolejny już odbędą się Świąteczne Spotkania Elblążan. Tradycyjnie będzie świąteczny jarmark, na którym będzie można zrobić przedświąteczne zakupy i nabyć prezenty dla najbliższych. Prezentowało będzie się ok. 90 wystawców. Będzie również wspólne kolędowanie i oczywiście wigilia dla mieszkańców. Wspólna wigilia elblążan to tradycja pielęgnowana od wielu lat. Każdego roku tysiące mieszkańców spotykają się na Starym Mieście, aby złożyć sobie życzenia i przełamać się opłatkiem. Jestem przekonany, że będzie tak i w tym roku – przekonywał prezydent Wróblewski

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze