Ilustracja do tekstu

Jutro na Starym Mieście rozświetlona zostanie choinka! Już jutro, 6 grudnia na Starym Mieście przy Katedrze św. Mikołaja zostanie rozświetlona choinka.

– „Rozpoczynamy 6 grudnia rozświetleniem choinki, która stanie tradycyjnie na Starym Mieście przed Ratuszem Staromiejskim. Tego dnia będzie po Elblągu jeździł zabytkowy Mikołajkowy tramwaj organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Tramwajów – przejażdżki te cieszyły się dużą popularnością, mam nadzieję, że tak będzie i tym razem. Nowością tego dnia będzie koncert pn. „Stypendyści na gwiazdkę”, który odbędzie się w sali koncertowej w Ratuszu Staromiejskim” – wyliczał atrakcje 6 grudnia prezydent

-„Już od godziny 16.00 na ul. Stary Rynek będzie można podziwiać, a także zakupić prace, które stworzyli uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej. Nie zabraknie także występów muzycznych dzieci z elbląskich przedszkoli i szkół. Tutaj zabrzmią m.in. najpiękniejsze polskie kolędy” — zapowiadział Adam Jocz, dyrektor departamentu promocji i kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu.

W przerwie 17.00 – 17.05 po odliczaniu, uroczystego rozświetlenia choinki dokona Witold Wróblewski – Prezydent Miasta Elbląga.

17.40 – 18.40 w sali koncertowej w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się koncert stypendystów prezydenta miasta Elbląga pt: „Stypendyści na gwiazdkę”.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze