fot. materiały promocyjne

Elblążanie wrzucili kuriera do bagażnika i odjechali. Porwanym autem ugrzęźli w błocie! Choć całe zdarzenie miało miejsce w poznańskiej Starołęce, to sprawcami okazali się mieszkańcy Elbląga.

Akcja miała miejsce w czwartek, 30 listopada w poznańskiej Starołęce, tam około godziny 11.00 pracownik firmy kurierskiej zajmował się dostarczaniem paczek. W pewnym momencie do kuriera podjechało 3 mężczyzn.

Zamaskowani mężczyźni używając gazu obezwładnili pracownika firmy kurierskiej i wrzucili go do bagażnika samochodu.

Podróż jednak nie trwała długo, bo chwilę później ugrzęźli w błocie na polnej drodze. Sprawcy wysiedli z samochodu okradli kuriera z kilku paczek i uciekli zostawiając go w samochodzie.

Do zatrzymania napastników doszło zaledwie kilka godzin później, jak się okazało do szybkiego zatrzymania przyczyniła się policja w Elblągu, która udzieliła informacji o sprawcach z Elbląga:

„Pomocne okazały się informacje od policjantów z Elbląga, bo właśnie z tego miasta pochodzili podejrzani. Są to mężczyźni w wieku od 20 do 27 lat” – poinformowała Patrycja Banaszak z poznańskiej policji.

Wszyscy trafili do aresztu. Za rozbój grozi im nawet 12 lat więzienia. Sprawa ma jednak charakter rozwojowy, niewykluczone więc, że mężczyźni usłyszą kolejne zarzuty.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze