zrzut ekranu ze strony KMP Elbląg

Policja w żałobie, również w Elblągu. Po strzelaninie na Dolnym Śląsku, w którym zginął antyterrorysta policja w całej Polsce jest w żałobie.

Strona elbląskiej policji zmieniła dziś szatę graficzną z kolorowej na czarno-białą, jest to wyraz żałoby po antyterroryście, który zginął podczas obławy.

Tragiczny finał policyjnej akcji w miejscowości Wisznia Mała w pobliżu Wrocławia przeciwko bandytom okradającym bankomaty. Nie żyje jeden z antyterrorystów, a trzech jest rannych. Zginął też jeden z dwóch przestępców, którzy strzelali do mundurowych z AK 47 Kałasznikow.

Trzech rannych funkcjonariuszy przewieziono do szpitala. Obrażenia nie zagrażają ich życiu. Jeden został postrzelony w biodro, drugi w dłoń. Trzeci z funkcjonariuszy, ranny w udo, po opatrzeniu został już przez lekarzy zwolniony do domu.

40-letni funkcjonariusz służył w policji od 14 lat, a od ośmiu pełnił służbę w Samodzielnym Pododdziale Antyterrorystycznym Policji we Wrocławiu. Osierocił dwójkę dzieci w wieku 8 i 12 lat. Rodzina funkcjonariusza została objęta pomocą psychologiczną.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze