fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Nocną jazdę po Elblągu zakończył w kajdankach. Wczoraj, 3 grudnia przed godziną 22.00 doszło w Elblągu do policyjnego pościgu, informowaliśmy Was o tym na bieżąco TUTAJ.

Wczoraj, 3 grudnia przed godziną 22.00 funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu chcieli zatrzymać do kontroli pojazd marki Peugot 106.

Kierujący jednak postanowił nie zatrzymać się do kontroli i zaczął uciekać, za kierującym ruszył policyjny pościg, który swój koniec miał kilka minut później na ulicy Moniuszki.

Okazało się, że za kierownicą peugeota siedzi 33-letni mężczyzna, podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Jak poinformował nas dziś kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu mężczyzna był agresywny. Założono mu kajdanki.

„Teraz odpowie za powodowanie zagrożenia w ruchu drogowym a także niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności” – dodaje w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Kierowca uciekający przed policją musi liczyć się z karą od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Na uciekinierów sąd będzie też nakładał bezwzględny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów na okres od roku do 15 lat.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze