Niesamowite emocje tylko w pokoju VR. Zanurz się w świecie wirtualnej rzeczywistości i bądź kim chcesz. Kilkadziesiąt torów kolejek z lunaparków całego świata, realistyczne strzelanki, skoki, latanie, boks, co tylko chcesz … – to jest rozrywka na najwyższym poziomie.

Od prawie roku w Escape House Elbląg funkcjonuje pokój VR czyli „wirtualna rzeczywistość”. VR Room to niezwykłe doświadczenia, dzięki najnowocześniejszej technologi możemy zobaczy rzeczy niesamowite.

Wirtualna Rzeczywistość – określenie to w ostatnim czasie eksplodowało dzięki rozwojowi technologi. Jak nigdy dotąd możliwe jest przeniesienie się w miejsca nieosiągalne w fizycznym świecie. Najnowocześniejsza technologia gogle HTC VIVE oraz potężne stacje obliczeniowe zbudują dla państwa niezapomniane doświadczenie. Najlepiej pobawicie się w 2 lub 3 graczy. Kilkadziesiąt gier, niezapomniane i niezwykle realne przeżycia. Spróbuj skoczyć z dachu albo poćwiartuj zoombiaka. Takie wrażenia tylko u nas!

Proponujemy również bony podarunkowe do naszych pokoi jak idealny prezent dla każdego.

Pokój VR-Room znajdują się w kompleksie ESCAPE HOUSE Elbląg, przy ul. 12-go Lutego 25 (Świat Dziecka II – piętro) . Rezerwacje tel. 780 123 056.


Aktualny cennik oraz możliwość rezerwacji wszystkich pokoi znajdziecie na stronie: www.escapehouse.elblag.pl

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Artykuł promocyjny

Komentarze