Horror w najstarszej kamienicy Elbląga. Już za kilka dni otwarcie nowego pokoju! Czy dasz rade włamać się do pokoju Moriartego i zdobyć plany budowy broni? Czy pomożesz Sherlockowi pokonać Jamesa Moriartego ? Spróbuj swoich sił w najtrudniejszym z naszych pokoi!

Kilka słów o pokojach zagadek

Jest to zabawa polegająca na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia. Aby się wydostać należy rozwiązać szereg różnorodnych zadań i zagadek, które mogą być ukryte wszędzie. Gra odbywa się w specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach o określonej tematyce. Pokoje zagadek przygotowane są dla zespołów od 2 do 7 osób, a na wydostanie się jest 45 minut.

Jest to gra wymagająca przede wszystkim współpracy ale także analitycznego myślenia, kojarzenia faktów, spostrzegawczości i nieco sprytu… Ta forma rozrywki dostarczy nam mnóstwo przyjemności, dużo śmiechu i dreszczyk emocji..

Pokój Sherlock’a

21 marca 1885 roku o poranku do drzwi słynnego detektywa zapukał Inspektor Lestrade w asyście 4 policjantów. Bez wdawania się w szczegóły inspektor nakazał aresztować Doktora Watsona pod zarzutem morderstwa. Po odczytaniu aktu oskarżenia doktor Watson został uznany przez sąd winnym i skazany na karę śmierci. Dowody w sprawie uznano za jednoznaczne i w 100% obciążające doktora.

Przyjaciel Doktora Watsona Sherlock Holmes miał jednak zupełnie inną teorię dotyczącą całej sprawy. Postawiony przed faktem miał 7 dni na znalezienie prawdziwego zabójcy i dowodów na uniewinnienie Watsona. Po kilku dniach intensywnych poszukiwań Sherlock Holmes wiedział już kto jest prawdziwym mordercą lecz musi to teraz udowodnić…

Wciel się w rolę słynnego detektywa i udowodnij dlaczego doktor Watson został niesłusznie skazany. Wszystkie zebrane materiały, poszlaki i dowody znajdziesz w pokoju, poskładaj wszystkie fakty i domysły w jedną całość, uratuj swojego przyjaciela i spiesz się, masz 45 minut.

Pokój Rzeźnika

Tym razem TO się dzieję naprawdę! Wraz z przyjaciółmi wpadliście w sidła okrutnego psychopaty zwanego Rzeźnikiem. Czy uda wam się wydostać z jego pułapki i uciec z tego koszmarnego miejsca? Czas ucieka a wraz z nim Wasza szansa na wydostanie się! Pośpieszcie się, rzeźnik niebawem powróci…

Tajne więzienie C.I.A.

W tym pokoju wcielacie się w grupę niesłusznie osądzonych ludzi,aresztowanych przez amerykańską agencję rządową.Jeden z agentów, wierząc w waszą niewinność postanowił wam pomóc powodując awarię elektryczną.W przeciągu godziny usterka zostanie naprawiona i stracicie swoją jedyną szansę na ucieczkę.

Impreza urodzinowa

Zorganizuj u nas urodziny dla swojego dziecka! Dwie godziny zabawy dla grupy od 6 do 12 osób. Dwa pokoje do przejścia. Zabawy typu escape room mają doskonały wpływ na intelektualny rozwój, szczególnie młodszych graczy. Stawienie czoła napotkanym zagadkom rozwija wyobraźnie, kreatywność i spostrzegawczość. Dzieci uczą się współpracy, umiejętności logicznego myślenia i łączenia faktów.

Czas imprezy urodzinowej to dwie godziny, podczas których dzieci mają do dyspozycji dwa pokoje ucieczki po ok ~45min. W przerwie miedzy jednym a drugim pokojem dzieci maja czas na poczęstunek. Przez cały czas zabawy są pod opieką animatora oraz systemu monitoringu z podglądem w poczekalni. Pokoje są wyposażone w tzw. „Przycisk Bezpieczeństwa” by zapewnić im poczucie komfortu i bezpieczeństwa. W zależności od ilości uczestników dzielimy dzieci na dwie grupy, maksymalna liczba graczy w jednej grze to 7 osób. Urodziny organizujemy już od 5 osób.Zabawa przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia.

Rezerwacje i szczegóły:

Na wszystkie pytania i rezerwacje terminów czekamy pod nr tel. 514 335 895.
Może do nas napisać: rezerwacjedomgier@gmail.com

Dom Gier znajduję się na Starym Mieście, ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12 (Budynek JUMP Fitness)

Już nie długo otwarcie kolejnych pokoi zagadek!

Red.

Komentarze