Na zdjęciu Sara

Cześć jestem Sara, przygarniesz mnie? Mam na imię Sara, jestem 15-letnią kruszynką, od października czekam w Schronisku Otoz Animals przy ulicy Królewieckiej na kogoś z kim będę mogła spędzić resztę życia.

Zostałam oddana dokładnie 19 października tego roku, doskonale pamiętam ten dzień, kiedy mój opiekun zawiózł mnie do schroniska.

Dzień ciężki do wymazania z pamięci, ponieważ jestem domowym pieskiem, całe życie mieszkałam w mieszkanku, a teraz starość, która nie jest łatwa przyszło mi przeżywać w schronisku.

Siedzę w schronisku i rozmyślam,  czy jest jeszcze w stanie ktoś mnie pokochać, przecież jestem stara, w schronisku, w którym obecnie przebywam jest mnóstwo zdecydowanie młodszych piesków, ba niektóre są nawet rasowe, jak mogę z nimi konkurować?

Póki co pozostaje mi odprowadzać wzrokiem szczęśliwych kolegów i koleżanki, które opuszczają kraty.

Jeśli mogę Cię chociaż spróbować przekonać, powiedziałabym Ci, żebyś nie patrzył/a na siebie, że będzie Ci przykro, że szybko odejdę, a pomyśl jak wiele jeszcze możesz mi zaoferować, jak wiele chwil możemy jeszcze przeżyć. Starość jest etapem każdego życia jak i mojego tak i Twojego, starość to nie wyrok.

Pomożesz mi przetrwać zimę?

A teraz pokaże CI jak reaguje jak widzę człowieka:

O Sarę pytajcie w schronisku Otoz Animals, które znajduje się przy ulicy Królewieckiej, tam pracownicy udzielą Ci każdej informacji na temat pieska i jego adopcji.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze