Ilustracja do tekstu

Elbląscy policjanci pomogli mężczyźnie, który spadł w nocy z łóżka! Była godzina 22.00 w nocy, gdy dyżurny Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego odebrał telefon od kobiety, która opiekuje się chorym mężem. Kobieta poprosiła o pomoc dzwoniąc na alarmowy nr 112.

Nietypowa interwencja policjantów polegała na pomocy starszej kobiecie, która opiekuje się swoim chorym mężem. Mężczyzna w nocy spadł z łóżka a opiekująca się nim kobieta nie miała siły, by go z powrotem podnieść i ułożyć.

Szukając pomocy zadzwoniła na alarmowy numer 112. Po chwili na miejsce przyjechał policyjny patrol prewencji. Funkcjonariusze podnieśli starszego mężczyznę i ułożyli go na łóżku.

– Zdarzają nam się czasem takie właśnie nietypowe interwencje – mówi jeden z interweniujących policjantów. – Starsza kobieta nie poradziłaby sama z tą sytuacją. My po prostu pomogliśmy.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Reklamy

Komentarze