Ilustracja do tekstu

Okradł sklep przy Okulickiego na 1200 złotych! Poznajesz go? Policjanci z Elbląga poszukują mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu podczas kradzieży sklepowej. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Zdarzenie miało miejsce 6 października br. około godziny 19 w jednym ze sklepów przy ulicy Okulickiego w Elblągu. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który wyszedł ze sklepu z koszykiem pełnym kosmetyków.

Wartość skradzionych artykułów to 1200 zł. Policjanci prowadzący dochodzenie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn

Osoby które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie (055 230 16 34 lub 055 230 16 20 oraz 997 i 112). Informacje można też przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres policja@elblag.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia całkowitą anonimowość.

Wideo

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Komentarze