Szogun

Kopał i głodził Szoguna. Sąd wydał wyrok bezwzględnego więzienia za znęcanie się nad psem. Sąd Rejonowy w Elblągu wydał wyrok w sprawie 41-latka, który znęcał się nad labradorem. Mężczyzna kopał i głodził psa. Sąd wydał wyrok trzech miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności oraz zakaz posiadania zwierząt przez 10 lat.

Sprawę bitego i głodzonego psa elbląscy policjanci prowadzili wiosną tego roku. Zakończyła się aktem oskarżenia. Śledczy udowodnili 41-mieszkańcowi gminy Tolkmicko znęcanie się nad 8-letnim labradorem.

Mężczyzna kopał i głodził czworonoga. Zwierzę trzymał na strychu. Pies miesiącami nie wychodził z pomieszczenia. Sąsiedzi 41-latka zgłosili sprawę dzielnicowemu, gdyż przez sufit zaczęły przeciekać odchody. Ze strychu zabezpieczono 6 worków z nieczystościami.

Po interwencji policjantów, Szogun trafił do schroniska Psi Raj pod Pasłękiem. Sąd ukarał mężczyznę trzema miesiącami bezwzględnego pozbawienia wolności oraz zakazem posiadania zwierząt przez 10 lat.

Szogun przebywa w schronisku Psi Raj pod Pasłękiem i został przeznaczony do adopcji.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Komentarze