fot. materiały promocyjne

Posłuchaj nowego singla 23-latki z Elbląga! (Audio). Przypomnijmy, w sobotni wieczór decyzją widzów tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” i nagrodę główną otrzymała Marta Gałuszewska, 23-latka z Elbląga. Elblążanka dorobiła się już singla.

Marta Gałuszewska zwyciężczynią kolejnej odsłony The Voice of Poland. 23-latka z Elbląga pokonała w ostatnim odcinku Łukasza Łyczkowskiego, Michała Szczygła i Maję Kapłon.

Marta Gałuszewska – piosenka Nie mów mi nie swoją premierę miała w półfinale Voice of Poland.

Marta Gałuszewska o swoim nowym singlu opowiedziała Rafałowi Adamczakowi w niedzielnym wydaniu ImprESKI, 26 listopada. Okazuje się, że utwór Nie mów mi nie, pierwotnie został napisany w języku angielskim: – „Napisałam utwór z Dominikiem po angielsku, bo jakoś tak jest, że mi się łatwiej wyraża myśli po angielsku. Chodzi jednak o to, by każdy słuchacz zrozumiał, o co chodzi w danej piosence – taki jest polski rynek –  mówiła Marta Gałuszewska w rozmowie z dziennikarzem Eski. Tekst polskiej wersji powstała we współpracy z Patrykiem Kumórem. Zwyciężczyni ósmej edycji VoP obiecała, że kolejnym etapem będzie nagranie całej płyty.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze