fot. MOSG

Oni do Elbląga już nie przyjadą! Siedemnastu cudzoziemców (13 z Ukrainy, 3 z Mołdawii i 1 z Indii) otrzymało w ciągu ostatnich kilku dni decyzje zobowiązujące do opuszczenia Polski po przeprowadzonych przez funkcjonariuszy Morskiego Oddziału Straży Granicznej kontrolach legalności pobytu i zatrudnienia.

Strażnicy graniczni ustalili, że 8 cudzoziemców nielegalnie wykonywało pracę na terenie Polski. W przypadku pozostałych cudzoziemców powodem wystawienia decyzji o zobowiązaniu do powrotu był brak ważnej wizy lub innego tytułu pobytowego uprawniającego do wjazdu i pobytu w Polsce.

Wobec wszystkich cudzoziemców komendanci placówek Straży Granicznej orzekli o zakazach ponownego wjazdu do Polski od sześciu miesięcy do roku.

Postępowania administracyjne przeprowadzili funkcjonariusze Straży Granicznej ze Szczecina, Ustki, Gdyni, Gdańska i Elbląga.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

MOSG

Komentarze