Ilustracja do tekstu

Nie dość że pijani to jeszcze bez uprawnień. Dwaj mężczyźni zatrzymani! W ciągu dwóch dni wyeliminowano z ruchu 2 nietrzeźwych kierujących.

Pierwszy to 36-latek zatrzymany przy ul. Mickiewicza. Mężczyzna kierował oplem mając 1,42 promila alkoholu w organizmie. W trakcie kontroli wyszedł również fakt, iż 36-latek ma czynny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami do października 2018 roku.

Drugi z zatrzymanych to 35-latek, który spowodował kolizję przy ul. Browarnej. Mężczyzna kierował renault laguną mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie i doprowadził do zderzenia z dostawczym Iveco. Nie miał poza tym w ogóle uprawnień do kierowania autem.

Policjanci przypominają: za jazdę autem w stanie nietrzeźwości może grozić kara do 2 lat pozbawiania wolności.

Policyjne podsumowanie weekendu

Policjanci podsumowali miniony weekend. Podczas niego interweniowali 165 razy z czego 49 to były interwencje domowe. Do wytrzeźwienia przewieziono 21 osób. Policjanci prewencji i ruchu drogowego skontrolowali blisko 300 pojazdów. W ciągu dwóch dni wyeliminowano z ruchu 2 nietrzeźwych kierujących.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze