fot. Express Elblag

Ważny apel rodziny zmarłej kobiety w wypadku w Kazimierzowie! Rodzina śmiertelnie potrąconej 80-letniej kobiety zwróciła się z prośbą o zamieszczenie apelu.

Rodzina zmarłej w wypadku drogowym na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Kazimierzowo, w środę, 22 listopada około godziny 16.00 pilnie prosi o kontakt kierowcę TIR-a, który zatrzymał się w pobliżu miejsca wypadku.

„Prosimy także o kontakt innych kierowców, którzy mogli widzieć ten wypadek. Telefon 607 133 913 lub z Komendą Miejską Policji w Elblągu : 997 lub 55 230 15 55” – informuje rodzina.

80-letnia kobieta została śmiertelnie potrącona przez 60-letniego mężczyznę kierującego fordem focusem. Do zdarzenia doszło na drodze nr 7, po zmroku w miejscowości Kazimierzowo. Kobieta nie miała elementów odblaskowych.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.00, gdy zapadał już zmierzch i było ciemno. Na drodze nr 7 w miejscowości Kazimierzowo 60-letni mężczyzna jadący w kierunku Gdańska, potrącił kobietę przechodzącą przez jezdnię. W miejscu wypadku znajduje się chodnik po obu stronach drogi. Kobieta najprawdopodobniej przechodziła na drugą stronę drogi. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe. 80-latka zmarła w trakcie reanimacji. Policjanci zbadali 60-letniego kierującego alkotestem. Mężczyzna był trzeźwy. Przyczyny wypadku określi prowadzone postępowanie.

Wideo

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze