Nadesłane od Pana Marcina na kontakt@expresselblag.pl

Ulica Starowiejska w Elblągu miała być jak nowa… W połowie października rozpoczęła się realizacja robót związanych z wykonaniem zadania pn. „Odnowa nawierzchni ulicy Diaczenki (obecnie ulicy Starowiejskiej) w Elblągu.

Robotami objęty został fragment ul. Diaczenki(Starowiejskiej) od ul. Słonecznej do poprzecznego jej odcinka na wysokości dojazdu do przedszkola. Prace polegały  na wymianie nawierzchni chodnika, wykonaniu miejsc postojowych z płyt MEBA, wykonaniu nawierzchni bitumicznej jezdni, usunięciu kolizji z kablem energetycznym na wjeździe od strony ul. Słonecznej.

Koszt realizacji inwestycji wynosi 229.878.99 zł brutto z czego kwota 115 105 zł finansowana jest ze środków Budżetu Obywatelskiego na rok 2017. Termin zakończenia robót – 5 grudnia br.

Tymczasem dziś nasz Czytelnik przysłał nam na naszą redakcyjną skrzynkę zdjęcia – „Witam, tak pracownicy zrobili drogę tzn ulica Starowiejska dzień po opadach deszczu … Ulica zalana i z dziurami” – napisał do na Pan Marcin.

Nadesłane od Pana Marcina na kontakt@expresselblag.pl
Nadesłane od Pana Marcina na kontakt@expresselblag.pl

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze