fot. Express Elblag

Potrącenie na Grunwaldzkiej. 70-latka trafiła do szpitala. Dziś, 25 listopada po godzinie 14.00 na ulicy Grunwaldzkiej doszło do potrącenia 70-letniej kobiety.

Do potrącenia doszło dziś kilkanaście minut po godzinie 14.00. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący samochodem osobowym marki Fiat na ulicy Grunwaldzkiej na przejściu dla pieszych potrącił 70-letnią kobietę. Warto podkreślić, że sygnalizacja świetlna w tym czasie była wyłączona.

Ratownicy medyczni przetransportowali karetką do szpitala poszkodowaną kobietę.

Policjanci przebadali kierującego na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że był trzeźwy. Policja na miejscu bada szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Policja ostrzega kierowców przed trudnymi warunkami na drodze. Pada deszcz, nawierzchnia jest śliska. Wraz z policją apelujemy o ostrożność!

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze