Ilustracja do tekstu

Zrobił awanturę w elbląskiej Biedronce i nagrywał pracowników! Zdarzenie miało miejsce w środę 22 listopada w Biedronce przy ulicy Nowowiejskiej w Elblągu.

„Około godziny 17.00 w jednym z marketów przy ul. Nowowiejskiej w Elblągu. 37 – letni elblążanin został zatrzymany przez pracownika ochrony na kradzieży piwa.

Na miejsce zostali wezwani funkcjonariusze, którzy ukarali go mandatem. Podczas interwencji usłyszeli korespondencje dyżurnego przez stację.

Nie dochodziła ona jednak z odbiorników na mundurach, a z kurtki 37-latka. Znaleźli przy nim radiotelefon, który był ustawiony na policyjną częstotliwość” – informował nas wczoraj Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Jak udało nam się ustalić 37-latek po całym zdarzeniu ponownie odwiedził Biedronkę po czym zaczął nagrywać pracowników sklepu. Nagranie następnie umieścił w internecie.

37-latek może teraz odpowiedzieć za bezprawne użycie wizerunku oraz naruszenie dóbr osobistych. To jednak nie koniec problemów elblążanina:

„37-latek odpowie za naruszenie tajemnicy korespondencji za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Zostanie także sprawdzone samo urządzenie pod względem legalności jego posiadania i rejestracji” – powiadomił nas wczoraj Jakub Sawicki, rzecznik prasowy KMP w Elblągu.

Z naszych ustaleń wynika, że mężczyzna nie posiadał żadnych licencji na radio.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze