fot. Express Elblag

Wyprzedzanie na Mazurskiej skończył w rowie. 15-latka trafiła do szpitala! Dziś, 24 listopada przed godziną 22.00 na ulicy Mazurskiej przed zjazdem na miejsowość Nowakowo doszło do zdarzenia drogowego – samochód wpadł do rowu.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna, oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przez 20 minut ruch odbywał się wahadłowo, obecnie nie występują już żadne utrudnienia w ruchu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Citroen jadąc w kierunku Suchacza podczas manewru wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad samochodem i wjechał do rowu.

Policjanci przebadali kierującego na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że był trzeźwy. Nikt w podróżujących nie odniósł poważniejszych obrażeń. Do szpitala ratownicy medyczni zabrali tylko 15-letnią dziewczynę, która źle się poczuła.

Zdjęcia

Daj nam znać

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze