Monitoring

Szukamy zegarka z autografem Roberta Kubicy. Policjanci z wydziału do zwalczania przestępczości przeciwko mieniu, szukają zegarka Certina o wartości 4 tysięcy złotych z autografem Roberta Kubicy.

Pokrzywdzony zostawił go w jednej z toalet w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu. Funkcjonariusze poszukują również mężczyzny, którego zarejestrował monitoring, a który zabrał zegarek.

Zdarzenie miało miejsce 21 października br. około godziny 16 w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu (toaleta przy restauracji McDonald’s). Pokrzywdzony mył ręce, zdjął zegarek i pozostawił go na toaletce. Zapomniał o nim i wyszedł. Kiedy wrócił zegarka już nie było. Kamera monitoringu zarejestrowała mężczyznę, który znalazł kosztowny czasomierz. Na nagraniu widać, jak mężczyzna bezskutecznie szuka właściciela i w rezultacie go przywłaszcza.

Cechy zegarka: srebrny z czarnym cyferblatem i czerwoną oprawą wokół niego oraz czerwonym, grawer autografu Roberta Kubicy, nr seryjny C013.417.27.207.00 – 0033.

Wszystkie osoby, które mogą wiedzieć, w czyim posiadaniu jest zegarek, prosimy o kontakt z prowadzonym postępowanie pod numerem tel. 55 230 16 29, 55 230 16 20.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Jakub Sawicki Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Komentarze