fot. Express Elblag

Tragedia na drodze w Kazimierzowie. Nie żyje kobieta! Dziś, 22 listopada przed godziną 17.00 na drodze krajowej nr 7 na wysokości miejscowości Kazimierzowo doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety. Zobacz materiał filmowy.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce śmiertelnego wypadku.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 57-letni mężczyzna jadący samochodem marki Ford Focus w kierunku Gdańska potrącił 80-letnią kobietę, która przechodziła przez jezdnię. Niestety kierowca nie zauważył pieszej, ponieważ kobieta nie posiadała żadnych elementów odblaskowych.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierującego na zwartość alkoholu, badanie wykazało, że był trzeźwy.

80-letnia kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła na miejscu. O zdarzeniu został poinformowany prokurator, który jedzie na miejsce wypadku.

Utrudnienia w ruchu potrwają nawet do godziny 20.00, funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego KMP w Elblągu kierują ruchem – wahadłowo.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia, podkreślają przy tym, że jest to tragiczny pod względem wypadków z udziałem pieszych.

W tym roku kalendarzowym do tej pory na elbląskich drogach zginęło 13 osób.

Zdjęcia

Daj nam znać !

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze