Ilustracja do tekstu

Sensacyjna promocja w Rossmanie! Promocja Rossmann na perfumy w listopadzie 2017 po raz kolejny przyciągnie do sklepu online tłumy klientów.

W tym roku wśród ofert proponowanych przez drogerię można było dostać m.in. kosmetyki do makijażu przecenione nawet o 55%.

Promocja w Rossmannie na perfumy może być idealną okazją, aby zrobić pierwsze zakupy świąteczne dla bliskich. Akcja zostanie zorganizowana 24 listopada 2017, czyli w tzw. Black Friday i potrwa 2 dni. Wśród marek dostępnych w Rossmannie na promocji 1+1 można będzie kupić perfumy Moschino, Burberry, Calvin Klein, Hugo Boss, Mexx, Bruno Banani i inne.

Zasady promocji perfum w Rossmannie – listopad 2017

Zasady promocji Rossmann „1+1 na perfumy” będą podobne jak w przypadku poprzednich edycji ofert: przy zakupie jednego flakonu perfum, drugi otrzymamy gratis. Ważna informacja o której należy pamiętać przed zakupami – za darmo otrzymamy ten flakon, który będzie tańszy lub w tej samej cenie. Promocja obowiązuje także na zestawy prezentowe. Z oferty będzie można skorzystać tylko online, czyli zakupu trzeba będzie dokonać przez stronę internetową sklepu. Szczegółowe informacje na ten temat pojawią się na kilka godzin przed rozpoczęciem promocji.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze