Ilustracja do tekstu

Doda zatrzymana przez policję! Dziś, 22 listopada Dorota R. została zatrzyma przez policję i przewieziona do Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

„Zgodnie z oświadczeniem rzecznika prokuratury, Łukasza Łapczyńskiego, chodzi o sprawę przeciwko m.in. Emilowi S. i Jackowi M. „podejrzanym o nakłaniania innych, ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania” poprzez groźby. W piśmie zaznaczono, że dziś zostaną podjęte wobec Doroty R. czynności prawne” – czytamy na portalu Wirtualna Polska.

Piosenkarka jest w trakcie kilku postępowań sądowych. Jak zapewniała w poniedziałek naszego dziennikarza, toczy właśnie sprawę przeciwko swojemu byłemu agentowi, który jest jej winien 160 tys. zł – dodaje portal Wirtualna Polska.

Wciąż żywy jest też zatarg z byłym parterem Emilem Haiderem. Po zakończonej sprawie dotyczącej pierścionka zaręczynowego, były partner gwiazdy postawił jej nowe zarzuty. Jak poinformowano wcześniej, piosenkarka i Emil S. podobno wynajęli gangsterów, którym mieli zapłacić 300 tys. złotych za uciszenie Emila Haidara, byłego narzeczonego piosenkarki.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Źródło: Wirtualna Polska

Komentarze