fot. Express Elblag

Piekarczyk wystartował w konkursie! Lubimy robić sobie z nim pamiątkowe zdjęcia, lubimy pocierać go za nos, co ma przynosić szczęście, jest obowiązkowym punktem wycieczek turystów po Starym Mieście, a jego imieniem nazwany został bieg uliczny. Elbląski Piekarczyk, bo o nim mowa, został zgłoszony do ciekawego konkursu, który organizuje PortalKomunalny.pl.

– Pomniki postaci z bajek, znanych osobistości, upamiętniające wydarzenie czy współczesne rzeźby o niebanalnym kształcie – wiele polskich miast ma ciekawe, zaskakujące, czasem kontrowersyjne tego typu atrakcje. Z całą pewnością stanowią one nieodłączny element krajobrazu miejskiego. Zobacz nasze zestawienie i zagłosuj na miasto z najlepszymi pomnikami lub rzeźbami – zachęcają organizatorzy konkursu.

Zachęcamy i my do głosowania na elbląskiego Piekarczyka. W konkursie ze swoimi propozycjami biorą udział następujące miasta: Elbląg, Bydgoszcz, Białystok, Jarocin, Szczebrzeszyn, Tarnów, Częstochowa, Kołobrzeg, Wrocław, Zielona Góra.

Zestawienie i głosowanie znajdują się pod poniższym linkiem:

https://portalkomunalny.pl/rzezby-i-pomniki-w-przestrzeni-miejskiej-366211/
Głosowanie trwa do 3 grudnia (do godz. 24:00).

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze