Ilustracja do tekstu

Skuteczna obława i pościg policji w Elblągu! Wczoraj, 17 listopada w godzinach nocnych w Elblągu doszło do policyjnego pościgu.

Wczoraj, 17 listopada około godziny 23.00 elbląska policja rozpoczęła obławę na samochód marki Audi 80 o numerach rejestracyjnych GMB.

Praca operacyjna elbląskiej policji przeszła bardzo sprawnie. W akcji brało udział kilka patroli policji. Policjanci poustawiali się przy tzw. wylotówkach na Tolkmicko, Braniewo, Malbork.

Kierujący samochodem marki Audi 80 postanowił udać się na Malbork, za nim ruszył policyjny patrol. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów patrol, który ruszył w pościg natknął się na samochód, który był poszukiwany. Kierowcy i pasażera policjanci jednak w samochodzie nie zastali.

Na miejsce dojechały kolejne patrole policji, które brały udział w akcji. W akcji użyto również psa z przewodnikiem. Tej samej nocy doszło do zatrzymania kierowcy.

Samochód najprawdopodobniej pochodził z kradzieży. W tej chwili toczy się w tej sprawie policyjne śledztwo. Zaistniałą sytuację potwierdził w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Więcej szczegółowych informacji na temat zdarzenia podamy jutro.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze